Operatörlük belgesi fiyatları

Operatörlük belgesi fiyatları

2019 yılı Operatörlük belgesi almak isteyenler Operatörlük belgesi almak için kursa kaç para, Operatörlük belgesi kurs ücreti ve Nüfus idaresinden ehliyete çevirmek için g sınıfı ehliyet harcı, kart ücreti ödemeleri masraf yapmaları gerekecektir

Operatörlük belgesi almak için

      2019 yılında Operatörlük belgesi almak için gerekli belgeleri hazırlamalısınız.

      İstanbul Avrupa yakası nda bulunan Olcay İş Makineleri Operatörlük belgesi Kursuna kayıt olup

g sınıfı ehliyet fiyatları g sınıfı ehliyet neleri kapsar vinç operatör belgesi fiyatları g sınıfı ehliyet hangi araçları kullanır

      Operatörlük belgesi alabilmek için birebir Almak istediğiniz iş makinesi ile eğitim almanız gerekiyor.

      Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nün yaptığı önce Teorik operatörlük sınavı, Sözlü operatörlük sınavı ve Uygulamalı Operatörlük belgesi Sınavına girmeniz gerekiyor.

       Operatörlük belgesi Sınavlarında başarılı olduktan sonra Milli Eğitim den onaylı İş makinaları Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

       Operatörlük belgesi sertifikası nı ehliyete çevirmeniz gerekiyorsa ( Taşıt Trafiğine açık Karayolunda kullanılan lastik tekerlekli iş makineleri için mecburidir)

      2019 yılında operatör sertifikası, sürücü sertifikasını ehliyete işletmek için Tercih edeceğiniz her hangi bir Nüfus Müdürlüğünden randevu alarak. Operatörlük belgesi Operatörlük sertifikanızı g sınıfı ehliyet çevirmek için yapacağınız masraf tutarları ise aşağıdadır.

İş makineleri ehliyet kodları

operatör belgesini ehliyete işletme süresi, tavan vinci operatör belgesi fiyatı

Operatörlük belgesi sertifikasının maliyeti ne kadardır

Operatörlük belgesi fiyatları için Avrupa yakası İstanbul Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Kursu muzu arayıp bilgi alabilirsiniz..

Operatörlük belgesi Kurs ücretinin haricindeki masraflar

İş Makineleri Operatörlük Sınavı Milli Eğitim tarafından yapıldığı için Yazılı ve Uygulama sınav ücreti tek olup 2019 yılı sınav ücreti ?? TL dir.

Sağlık Raporunuzu aile hekiminizden ücretsiz alabilirsiniz ya da Özel hastane, klinik veya tek tabip ten 2018 yılı sağlık raporu ücreti her kurum için değişiklik gösterebilir ancak ortalama 50 – 100 TL arasında değişiklik gösterebilir.

Operatörlük belgesi Operatörlük Sertifikasını G sınıfı Ehliyete dönüştürmek için 2019 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden  belirlenen  2019 yılı G Sınıfı Sürücü Belgesi Harcı, Ehliyet kart bedeli ve diğer masraflar aşağıdaki tablodaki gibidir.

Operatörlük belgesi G Sınıfı Ehliyet Harcı 1023 TL
Operatörlük belgesi Kart Ücreti 165 TL
Operatörlük belgesi için Polis Vakfına bağış Hizmet bedeli 31 TL
G sınıfı Ehliyet Toplam Masrafı 1219 TL

Operatörlük belgesi sertifikasını ehliyete işletmek için gerekli belgeler

Operatörlük belgesi sınavlarında başarılı olduktan sonra Operatörlük belgesi Kurstan alınan belgeler ile Her hangi bir sınıf Sürücü Belgeniz var ise Operatörlük belgesi sertifikası nı ehliyete G sınıfı ehliyet olarak işletebilirsiniz.

Gerekli olan belgeler aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Operatörlük belgesi sertifikasını ehliyete işletmek için gerekli belgeler
1- İş Makineleri Operatör Sertifikası
2- İş Makineleri Kursu Başvuru Formu
3- Öğrenim Belgesi
4- Adli Sicil Belgesi
5- Sürücü Olur Raporu
6- 2 Adet Biyometrik Fotoğraf
7- Kan Gurubu Kartı

Operatörlük belgesi ehliyete işletme randevusu nasıl alınır

Operatörlük belgesi sertifikasını Sürücü belgesine G sınıfı ehliyet olarak işletmek için Nüfus Müdürlüklerinden Ehliyet Randevusu almanız gerekiyor. 

Ehliyet randevusu almak için tıklayınız.