Manlift ehliyeti fiyatları

         2019 yılı Manlift belgesi almak isteyenler Manlift Ehliyeti almak için kursa ne kadar kurs ücreti ve Emniyet ehliyet harç kart ücreti ödemeleri masraf yapmaları gerekecek. Bu sayfada Personel yükseltici makaslı platform Manlift ehliyeti fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • 2019 Yılı Forklift belgesini ehliyete işletme ücreti

Manlift ehliyeti operatör belgesi fiyatları

Manlift Ehliyeti Kurs Ücreti : Kursumuzu Arayınız
Manlift Ehliyeti Evrakları ve Sağlık Raporu: Yaklaşık 100 TL
Manlift Belgesi Sınav Ücreti : 100 TL
G Sınıfı Ehliyet Harcı : 1023 TL
Forklift Ehliyeti Kartı Ücreti 165 TL
Polis Vakfı Bağış Payı 31 TL
  1. Manlift belgesi almak için

      2019 yılında Manlift Operatörlük Belgesi almak için gerekli belgeleri hazırlamalısınız.

      İstanbul Avrupa yakası nda bulunan Olcay İş Makineleri Manlift Kursuna kayıt olup

      Operatörlük ehliyeti alabilmek için birebir iş makinesi ile eğitim almanız gerekiyor.

      Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nün yaptığı önce Teorik ve Uygulamalı Manlift Sınavına girmeniz gerekiyor.

       İş makinesi ehliyeti Sınavlarında başarılı olduktan sonra Milli Eğitim den onaylı Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

       İş makinaları sertifikası nı ehliyete çevirmeniz gerekiyorsa ( Taşıt Trafiğine açık Karayolunda kullanılan lastik tekerlekli iş makineleri için mecburidir)

      2019 yılında operatör sertifikası, sürücü sertifikasını ehliyete işletmek için Tercih edeceğiniz her hangi bir Emniyet müdürlüğü Trafik tescil Müdürlüğünden randevu alarak. Operatörlük sertifikanızı Manlift Ehliyetine ( g sınıfı ehliyet ) (Manlift kodu: 105-35 dir ) çevirmek için yapacağınız masraf tutarları ise aşağıdadır.

Manlift Ehliyeti sertifikasının maliyeti ne kadardır…

Ücretler için İstanbul Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Kursu muzu arayıp bilgi alabilirsiniz..

bekoloder ehliyeti, kepçe ehliyeti nasıl alınır

Manlift Kurs ücretinin haricindeki masraflar;

İş Makineleri Operatörlük Sınavı Milli Eğitim tarafından yapıldığı için Yazılı ve Uygulama sınav ücreti tek olup 2019 yılı sınav ücreti 100 TL dir.

Sağlık Raporunuzu aile hekiminizden ücretsiz alabilirsiniz ya da Özel hastane, klinik veya tek tabip ten 2019 yılı sağlık raporu ücreti her kurum için değişiklik gösterebilir ancak ortalama 70 – 100 TL arasında değişiklik gösterebilir.

Operatörlük Sertifikasını G sınıfı Ehliyete dönüştürmek için 2019 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden  belirlenen  2019 yılı G Sınıfı Sürücü Belgesi Harcı, Ehliyet kart bedeli ve diğer masraflar Yukarıda tablodaki gibidir.

Manlift ehliyeti hangi sınıf

Manlift Operatörlük belgesi sahibi olan bir operatör. Sertifikasını sürücü belgesine dönüştürmek isterse Sürücü belgesi Ehliyeti sınıfı G sınıfı olacaktır. Ehliyetinin arka tarafında 12. satırına da manlift ehliyet kodu yazılacaktır. Bu iş makineleri ehliyet kodlarına aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

İş makineleri ehliyet kodları

Olcay iş makineleri Kursumuz İstanbul Avrupa Yakası Güngören ilçesinde bulunmaktadır;

Çevre ilçelerimiz

Güngören, bayrampaşa, Bağcılar, Bahçelievler, Arnavutköy, Firuzköy, Avcılar, Esenyurt, Haramidere, Hadımköy, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Büyükçekmece, İkitelli, Akçaburgaz, Başakşehir, Kıraç Bölgelerine İş makinesi Operatörlük belgesi eğitimleri vermekteyiz.