Ekskavatör sınav soruları

EKSKAVATÖR BELGESİ SINAV SORULARI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ

Ekskavatör ehliyeti sınav soruları Ekskavatör sınavına hazırlanan Kazı Yükleyici Ekskavatör operatör adayları için en kolay kepçe Ekskavatör belgesi sınavına hazırlanma yöntemidir.

Olcay İş makineleri kursu sitemizde geçmiş dönemlerde yapılan G sınıfı Ehliyet Lastikli ve Paletli Kepçe Ekskavatör ehliyet sınavlarının tamamını bulabilirsiniz.

Ayrıca Olcay İş makineleri kursu sitemizde yer alan Ekskavatör ehliyet sınav soruları yeni müfredat konularını içerir.

Ekskavatör Belgesi Sınav Soru bankası Aşağıdaki konu başlıklarında hazırlanmıştır.

1.     İş Güvenliği Konuları

2.     İş Öncesi Hazırlık Konuları

3.     İş Organizasyonu Konuları

4.     Meslek Adabı Konuları

5.     İlkyardım Konuları

Geçmiş dönemlere ait Ekskavatör kepçe ehliyet sınav sorularını çözerek sınava hazırlanmak uzman öğreticilerimizin ortak tavsiyesidir. Biz de İş makinesi Ekskavatör operatörlük belgesi için sınava hazırlanan operatörlük adayları için en çok önerdiğimiz yöntem çıkmış iş makinaları sınav sorularını çözmeleridir.

Ekskavatör sertifikası sınavı soruları sayfamızda yeni müfredata göre yapılmış İş Makineleri operatör ehliyeti sınavlarından İş güvenliği, İş Öncesi Hazırlık, İş Organizasyonu, Meslek Adabı ve İlkyardım dersi Soruları yer almaktadır.

 Ekskavatör kazıma yükleme test sınavı hakkında bilgi

Ekskavatör sınavında kaç soru çıkıyor

Ekskavatör belgesi test usulü yazılı sınavlarında 25 adet soru sorulmaktadır.

Ekskavtör  sınavında bir soru kaç puan

Ekskavatör sınavında Her bir soru 4 puan olup sınavda başarılı olmak için en az 18 net soru bilip 70 puan ve üzeri puan almanız gerekiyor.

Ekskavatör sınavı kaç puan ile geçilir

ÇIKMIŞ EKSKAVATÖR BELGESİ SINAV SORULARI NASIL ÇÖZÜLÜR.

Ekskavatör ehliyeti deneme sınavları 5 Adet tir tüm konu başlıklarından Her sınav online test şeklinde 25 adet soru olarak karşınıza çıkacaktır.

Ekskavatör sınav Sorularını çözerken soruların cevapları 4 şık olarak ( A B C D şıkları ) hazırlanmış olup soru üzerinde bir şıkkı işaretleyebilirsiniz.

Ekskavatör sertifikası deneme Sınavı sonucunda online ekskavatör deneme sınav sistemi otomatik olarak sonucu size sunacaktır.

Ekskavatör Online deneme sınavlarını çözerken ve Gerçek Ekskavatör  kazıma yükleme kepçe ehliyeti test sınavlarında ve Tüm operatörlük belgesi alacak Operatör adaylarına başarılar dileriz.

İş makinaları ekskavatör sınav soruları

EKSKAVATÖR EHLİYETİ DENEME SINAVLARI

Ekskavatör Sınav Soruları 1
Ekskavatör Sınav Soruları 2
Ekskavatör Sınav Soruları 3
Ekskavatör Sınav Soruları 4
Ekskavatör Sınav Soruları 5