Personel Yük Yükseltici Ehliyet Fiyatları

2022 Personel Yükseltici ehliyeti ücreti; Personel yük yükseltici manlift, makaslı platform, eklemli platform, platform ehliyeti, sepetli vinç ehliyeti ücreti 1500 Lira olarak belirlenmiştir. 2022 yılı için Sınav ücreti de 140 TL olmuştur.

2022 yılı Personel Yükseltici ehliyeti almak isteyenler belge almak için ne kadar ücret ödemeleri gerekecek, 2022 yılı ehliyet harcı ne kadar olacak ?

2022 yılı Ehliyet harçları belli Oldu. G sınıfı ehliyet harcı A sınıfı A2 sınıfı motorsiklet ehliyeti B sınıfı ehliyet C sınıfı kamyon ehliyeti Tır ehliyeti Otobüs ehliyeti harçları belli oldu.

1 Ocak 2022 tarihinden itibaren artık yeni sürücü belgesi harçları uygulanmaya tahsil edilmeye başlanacaktır.

  • 2022 Yılında Personel Yükseltici Ehliyeti Masrafı Sertifikasını Ehliyete çevirmek için bundan böyle yapılacak masraflar
  • 2022 Yılı Personel Yükseltici belgesini ehliyete işletme ücreti
Personel Yükseltici Ehliyeti Kurs ÜcretiKursumuzu Arayınız
Personel Yükseltici Ehliyeti Evrakları ve Sağlık RaporuYaklaşık 150 TL
Operatör Ehliyeti Sınav Ücreti140 TL
G Sınıfı Ehliyet Harcı1863,70 TL
Ehliyet Kartı Ücreti280 TL
Polis Vakfı Bağış Payı65 TL

Personel Yükseltici belgesi almak için;

2022 yılında Personel Yükseltici Operatörlük Belgesi almak için  gerekli belgeleri hazırlamalısınız.

İstanbul Avrupa yakası nda bulunan Olcay İş Makineleri Personel Yükseltici Kursuna kayıt olup

Personel Yükseltici belgesi alabilmek için birebir Personel Yükseltici manlift eğitimi almanız gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nün yaptığı öncelikle Teorik, Sözlü ve Uygulamalı Sınavına girmeniz gerekiyor.

Personel Yükseltici ehliyeti Sınavlarında başarılı olup ve sonuçta Milli Eğitim den onaylı Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

Manlift Personel Yükseltici ehliyete işletme;

Personel Yükseltici sertifikanızı ehliyete çevirmeniz gerekiyorsa ( Taşıt Trafiğine açık Karayolunda kullanılan lastik tekerlekli iş makineleri için mecburidir)

2022 yılında operatör sertifikası, sürücü sertifikasını ehliyete işletmek için Tercih edeceğiniz bir Nüfus işleri Müdürlüğünden randevu alarak. Personel Yükseltici Manlift Operatörlük sertifikanızı Ehliyete ( g sınıfı ehliyet ) çevirmek için yapacağınız masraf tutarları ise yukarıda açıklanmıştır.

Personel Yükseltici ehliyet kodu: 105-67 dır

Personel Yükseltici manlift Ehliyeti sertifikasının maliyeti ne kadardır 2022

Personel Yükseltici Belgesi fiyatları için İstanbul Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Kursu muzu arayıp bilgi alabilirsiniz..

Kurs ücretinin haricindeki masraflar

İş Makineleri Operatörlük Sınavı Milli Eğitim tarafından yapıldığı için Yazılı ve Uygulama sınav ücreti tek olup 2022 yılı sınav ücreti 140 TL dir.

Sağlık Raporunuzu aile hekiminizden ücretsiz alabilirsiniz aynı zamanda Özel hastane, kliniklerden ücret karşılığı almanız da mümkündür. 2022 yılı sağlık raporu ücreti her kurum için değişiklik gösterebilir ancak ortalama 100-150 TL arasında değişiklik gösterebilir.

Personel Yükseltici ehliyeti ücreti

Operatörlük Sertifikasını G sınıfı Ehliyete dönüştürmek için 2022 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden belirlenen G Sınıfı Sürücü Belgesi Harcı 1863,70 TL.

2022 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye göre bundan böyle 2022 yılı Kart Ücreti olarak 280 TL

Aynı zamanda Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı’na hizmet bedeli Vakıf Payı olarak 65 TL ödemeniz gerekecektir

İstanbul Avrupa yakası Öncelikle Güngören, Bağcılar,İkitelli, Avcılar, Bayrampaşa, Başakşehir, Hadımköy, Büyükçekmece,   Arnavutköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Silivri, Çatalca bölgelerinde. Personel Yükseltici ehliyeti Kursu ücretleri masrafı bunun yanında Manlift operatörü belgesi hakkında bilgiler için kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.