Forklift ehliyet ücreti

2019 forklift ehliyeti ücreti

2019 yılı  Forklift ehliyeti  almak isteyenler Forklift belgesi almak için ne kadar ücret ödemeleri gerekecek, 2019 yılı ehliyet harcı ne kadar olacak ? 2019 ehliyet harç zamları belli oldumu? 2019 ehliyet harçları ne kadar oldu ? 2019 yılı g sınıfı ehliyet harcı, 2019 ehliyet harç ücretleri tüm bu merak edilenleri sayfamızda bulabilirsiniz.

2019 yılı Ehliyet harçları belli Oldu. 2019 yılında A sınıfı A2 sınıfı motorsiklet ehliyeti B sınıfı ehliyet C sınıfı kamyon ehliyeti Tır ehliyeti Otobüs ehliyeti harçları belli oldu. 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren yeni sürücü belgesi harçları uygulanmaya tahsil edilmeye başlanacaktır.

2019 Yılında Forklift Ehliyeti Masrafı Forklift Sertifikası nı Ehliyete çevirmek için yapılacak masraflar

2019 Yılı Forklift belgesini ehliyete işletme ücreti

Forklift Ehliyeti Kurs Ücreti Kursumuzu Arayınız
Forklift Ehliyeti Evrakları ve Sağlık Raporu Yaklaşık 100 TL
Forklift Belgesi Sınav Ücreti 100 TL
G Sınıfı Ehliyet Harcı 1023 TL
Forklift Ehliyeti Kartı Ücreti 165 TL
Polis Vakfı Bağış Payı 31 TL

Forklift belgesi almak için;

2019 yılında Forklift Operatörlük Belgesi almak için  gerekli belgeleri hazırlamalısınız.

İstanbul Avrupa yakası nda bulunan Olcay İş Makineleri Forklift Kursuna kayıt olup

Forklift belgesi alabilmek için birebir forklift eğitimi almanız gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nün yaptığı önce Teorik, Sözlü ve  Uygulamalı Forklift Sınavına girmeniz gerekiyor.

Forklift ehliyeti Sınavlarında başarılı olduktan sonra Milli Eğitim den onaylı Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

Forklift sertifikanızı ehliyete çevirmeniz gerekiyorsa ( Taşıt Trafiğine açık Karayolunda kullanılan lastik tekerlekli iş makineleri için mecburidir)

2019 yılında operatör sertifikası, sürücü sertifikasını ehliyete işletmek için Tercih edeceğiniz her hangi bir Nüfus işleri Müdürlüğünden randevu alarak. Forklift Operatörlük sertifikanızı  Forklift Ehliyetine ( g sınıfı ehliyet ) ( forklift kodu: 105-06 dır ) çevirmek için yapacağınız masraf tutarları ise yukarıda açıklanmıştır.

İş makineleri ehliyet kodları

Örnek Forklift Ehliyeti

2018 yılı forklift ehliyeti, yeni tip forklift ehliyeti, forklift ehliyeti emniyet masrafları

Forklift Ehliyeti sertifikasının maliyeti ne kadardır 2019

Forklift Belgesi fiyatları için İstanbul Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Kursu muzu arayıp bilgi alabilirsiniz..

Forklift belgesi Kurs ücretinin haricindeki masraflar

İş Makineleri Operatörlük Sınavı Milli Eğitim tarafından yapıldığı için Yazılı ve Uygulama sınav ücreti tek olup 2019 yılı sınav ücreti 100 TL dir.

Sağlık Raporunuzu aile hekiminizden ücretsiz alabilirsiniz yada Özel hastane, klinik veya tek tabip ten 2019 yılı sağlık raporu ücreti her kurum için değişiklik gösterebilir ancak ortalama 80– 100 TL arasında değişiklik gösterebilir.

Portif ehliyeti ücreti

Operatörlük Sertifikasını G sınıfı Ehliyete dönüştürmek için 2019 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden  belirlenen  2019 yılı G Sınıfı Sürücü Belgesi Harcı 1023 TL.

2019 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden belirlenen 2019 yılı Forklift Ehliyeti Kart Ücreti olarak 165 TL

Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı’na hizmet bedeli Vakıf Payı olarak 31 TL ödemeniz gerekecektir

 

İstanbul Avrupa yakası Güngören, Bağcılar,İkitelli, Avcılar, Bayrampaşa, Başakşehir, Hadımköy, Büyükçekmece,   Arnavutköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Silivri, Çatalca bölgeleri Forklift ehliyeti Kursu ücretleri masrafı hakkında bilgiler