Forklift ehliyet ücreti

2019 forklift ehliyeti ücreti

2019 yılı  Forklift ehliyeti  almak isteyenler Forklift belgesi almak için ne kadar ücret ödemeleri gerekecek, 2019 yılı ehliyet harcı ne kadar olacak ? 2019 ehliyet harç zamları belli oldumu? 2019 ehliyet harçları ne kadar oldu ? 2019 yılı g sınıfı ehliyet harcı, 2019 ehliyet harç ücretleri tüm bu merak edilenleri sayfamızda bulabilirsiniz.

2019 yılı Ehliyet harçları belli Oldu. 2019 yılında A sınıfı A2 sınıfı motorsiklet ehliyeti B sınıfı ehliyet C sınıfı kamyon ehliyeti Tır ehliyeti Otobüs ehliyeti harçları belli oldu. 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren yeni sürücü belgesi harçları uygulanmaya tahsil edilmeye başlanacaktır.

2019 Yılında İş makinesi Ehliyeti Masrafı Forklift Sertifikası nı Ehliyete çevirmek için her şey dahil yapılacak masraflar

2019 Yılı Forklift belgesini ehliyete işletme ücreti

Forklift Ehliyeti Kurs Ücreti Kursumuzu Arayınız
Forklift Ehliyeti Evrakları ve Sağlık Raporu Yaklaşık 100 TL
Forklift Belgesi Sınav Ücreti 100 TL
G Sınıfı Ehliyet Harcı 1023 TL
Forklift Ehliyeti Kartı Ücreti 165 TL
Polis Vakfı Bağış Payı 31 TL

güngören, beylikdüzü, esenyurt, arnavutköy, forklift belgesi ücreti

Forklift belgesi almak için;

2019 yılında Forklift Operatörlük Belgesi almak için  gerekli belgeleri hazırlamalısınız.

İstanbul Avrupa yakası nda bulunan Olcay İş Makineleri Kursuna kayıt olup

Operatörlük belgesi alabilmek için birebir forklift eğitimi almanız gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nün yaptığı önce Teorik, Sözlü ve  Uygulamalı Forklift Sınavına girmeniz gerekiyor.

Sınavlarında başarılı olduktan sonra Milli Eğitim den onaylı Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

Sertifikanızı ehliyete çevirmeniz gerekiyorsa ( Taşıt Trafiğine açık Karayolunda kullanılan lastik tekerlekli iş makineleri için mecburidir)

2019 yılında operatör ve sürücü sertifikasını ehliyete işletmek için Tercih edeceğiniz her hangi bir Nüfus işleri Müdürlüğünden randevu alarak. Sertifikanızı  Forklift Ehliyetine ( g sınıfı ehliyet ) ( İş makinesi kodu: 105-06 dır ) çevirmek için yapacağınız masraf tutarları ise yukarıda açıklanmıştır.

İş makineleri ehliyet kodları

Örnek Forklift Ehliyeti

2019 yılı forklift ehliyeti, yeni tip forklift ehliyeti, forklift ehliyeti emniyet masrafları

İş makinası Ehliyeti maliyeti ne kadardır 2019

İş makineleri Operatörlük Belgesi fiyatları için İstanbul Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Kursu muzu arayıp bilgi alabilirsiniz..

bağcılar, güngören, portif, forklif, ehliyet, eğitimi, eğitimleri, ücreti

Kurs ücretinin haricindeki masraflar

İş Makineleri Operatörlük Sınavı Milli Eğitim tarafından yapıldığı için Yazılı ve Uygulama sınav ücreti tek olup 2019 yılı sınav ücreti 100 TL dir.

Sürücü Olur Sağlık Raporunuzu aile hekiminizden ücretsiz olarak yada Özel hastane, klinik veya tek tabip ten alabilirsiniz.

2019 yılı Sürücü olur sağlık raporu ücreti her kurum için değişiklik gösterebilir ancak ortalama 80– 100 TL arasındadır.

Portif ehliyeti ücreti

Her hangi bir Operatörlük Sertifikasını G sınıfı Ehliyete dönüştürmek için 2019 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden  belirlenen  2019 yılı G Sınıfı Sürücü Belgesi Harcı 1023 TL olmuştur.

2019 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden belirlenen 2019 yılı İş makinası Ehliyeti Kart Ücreti olarak 165 TL

Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı’na hizmet bedeli Vakıf Payı olarak 31 TL ödemeniz gerekecektir

İstanbul Avrupa yakası Güngören, Bağcılar,İkitelli, Avcılar, Bayrampaşa, Başakşehir, Hadımköy, Büyükçekmece,   Arnavutköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Silivri, Çatalca bölgeleri Forklift ehliyeti Kursu ücretleri masrafı hakkında bilgiler