Kule vinç ehliyeti ücreti

Kule vinç ehliyeti ücreti; 2020 yılı içinde Kule vinç belgesi alacak bir operatör adayının yapacağı toplam masraf kurs ücreti 1250 Lira kurs için ayrıca yazılı ve uygulama sınavı içinde tek sınav ücreti 110 TL toplamda 1360 TL olacaktır.

2020 yılı  Kule vinç ehliyeti  almak isteyenler Kule vinç belgesi almak için ne kadar ücret ödemeleri gerekecek, 2020 yılı Kule vinç operatör ehliyet ücreti kadar olacak ?

2020 Yılı Kule vinç belgesini ehliyete işletme ücreti ( Kule vinç operatörlük belgesi ehliyet işletilmez )

Kule vinç Ehliyeti Kurs Ücreti1250 TL
Kule vinç Ehliyeti Evrakları ve Sağlık RaporuYaklaşık 100 TL
Kule vinç Belgesi Sınav Ücreti110 TL

Kule vinç belgesi almak için;

2020 yılında Kule vinç Operatörlük Belgesi almak için  gerekli belgeleri hazırlamalısınız.

İstanbul Avrupa yakası nda bulunan Olcay İş Makineleri Kule vinç Kursuna kayıt olup

Kule vinç belgesi alabilmek için birebir Kule vinç eğitimi almanız gerekiyor 2020

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nün yaptığı önce Teorik, Sözlü ve  Uygulamalı Kule vinç Sınavına girmeniz gerekiyor.

Kule vinç ehliyeti Sınavlarında başarılı olduktan sonra Milli Eğitim den onaylı Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

Kule vinç sertifikanızı ehliyete çevirmeniz gerekiyorsa ( Taşıt Trafiğine açık Karayolunda kullanılan lastik tekerlekli iş makineleri için mecburidir) G sınıfı ehliyete çevirmenize gerek yok.

Operatörlük Sertifikası G sınıfı ehliyet nasıl çevirilir.

2020 yılında operatör sertifikası, sürücü sertifikasını ehliyete işletmek için Tercih edeceğiniz her hangi bir Nüfus işleri Müdürlüğünden randevu alarak. Operatörlük sertifikanızı  G sınıfı Ehliyete ( Örnek Forklift ehliyeti kodu: 105-06 dır ) çevirmek için yapacağınız masraf tutarları ise yukarıda açıklanmıştır.

Örnek Forklift G sınıfı Ehliyet

2018 yılı forklift ehliyeti, yeni tip forklift ehliyeti, forklift ehliyeti emniyet masrafları

Kule vinç operatörü kursu ücretleri; Kule vinç operatör kursu ücretleri 2020 yılı içinde 1250 Lira kurs ücreti ayrıca Milli Eğitime ödenecek 110 TL sınav ücreti ile birlikte toplam 1350 Lira maliyeti olacaktır.

Kule vinç Ehliyeti sertifikasının maliyeti ne kadardır 2020;

Kule vinç Belgesi fiyatları için İstanbul Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Kursu muzu arayıp bilgi alabilirsiniz..

Operatörlük belgesi Kurs ücretinin haricindeki masraflar

İş Makineleri Operatörlük Sınavı Milli Eğitim tarafından yapıldığı için Yazılı ve Uygulama sınav ücreti tek olup 2020 yılı sınav ücreti 110 TL dir.

Sağlık Raporunuzu aile hekiminizden ücretsiz alabilirsiniz yada Özel hastane, klinik veya tek tabip ten 2020 yılı sağlık raporu ücreti her kurum için değişiklik gösterebilir ancak ortalama 80– 100 TL arasında değişiklik gösterebilir.

İstanbul Avrupa yakası Güngören, Bağcılar,İkitelli, Avcılar, Bayrampaşa, Başakşehir, Hadımköy, Büyükçekmece,   Arnavutköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Silivri, Çatalca bölgeleri Kule vinç ehliyeti Kursu ücretleri masrafı hakkında bilgiler