Bekoloder ehliyeti ücreti

2022 yılı Bekoloder ehliyeti ücreti; 2022 yılı içinde Beko loder Kepçe Ehliyeti almak istiyorsanız kaç para masraf yapmanız gerekecek 2022 yılı Beko Loder ehliyeti ücretleri belli oldu Yıl içinde uygulacak olan fiyat 3500 Tl olarak belirlenmiştir. Ayrıca 140 Tl de sınav ücreti bulunmaktadır. Beko loder ehliyeti için Doğru tercih  Olcay Bekoloder ehliyeti Kursu olsun.

Kepçe Ehliyeti, Bekoloder operatör ehliyeti kurs ücreti;

Beko loder Ehliyeti Kurs Ücreti 20223500 Lira
Beko loder Ehliyeti Evrakları ve Sağlık RaporuYaklaşık 200 TL
Beko loder Belgesi Sınav Ücreti140 TL
G Sınıfı Ehliyet Harcı1863,70 TL
Beko loder Ehliyeti Kartı Ücreti280 TL
Polis Vakfı Bağış Payı65 TL

Kanal kazıcı yükleyici Bekoloder ehliyeti almak için

2022 yılında Bekoloder Belgesi  sertifikası almak için gerekli başvuru evraklarını hazırlamalısınız.

İstanbul Avrupa yakasında Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Bekoloder Kursuna başvuru yapıp

Beko loder ehliyeti almak için Olcay Beko loder ehliyeti Kursumuzda teorik ve uygulamalı Kanal kazıcı yükleyici Kepçe Beko loder eğitimi almanız gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yapacağı önce Teorik , Sözlü ve Uygulamalı Bekoloder Sınavına girmeniz gerekiyor. Teorik sınavdan başarılı olan Bekoloder operatörü adayları aynı gün Sözlü ve uygulamalı Beko loder kullanma sınavına girip

Beko loder ehliyeti Sınavlarında başarılı olduktan sonra Milli Eğitim den onaylı Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.
Kanal kazıcı yükleyici Kepçe Bekoloder belgenizi ehliyete çevirmeniz gerekiyorsa ( Karayolunda kullanılan lastik tekerlekli iş makineleri için mecburidir)

2022 yılında operatör sertifikası, sürücü sertifikasını ehliyete işletmek için Tercih edeceğiniz her hangi bir Nüfus Müdürlüğünden randevu alarak. Bekoloder Operatörlük sertifikanızı Beko loder ehliyeti ne ( G sınıfı sürücü belgesi ) ( Beko loder ehliyeti kodu: 105-02 dır ) çevirmek için yapacağınız masraf tutarları ise aşağıdadır.

İş Makineleri sürücü belgesi ehliyet kod tablosu

Kazıcı Yükleyici bekoloder Ehliyeti

Örnek Sürücü Belgesi

kazıcı yükleyici ehliyeti, kanal kazıcı ehliyeti, kepçe ehliyeti, g sınıfı ehliyet

2022 yılı Beko loder ehliyeti sertifikasının maliyeti kaç paradır

Beko loder ehliyeti fiyatları için İstanbul Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Kursu muzu arayıp bilgi alabilirsiniz..

Beko loder belgesi Kurs ücretinin haricindeki masraflar

2022 İş Makineleri Operatörlük Sınavı Milli Eğitim tarafından yapıldığı için Yazılı ve Uygulama sınav ücreti tek olup 2022 yılı sınav ücreti 140 TL dir.

Sağlık Raporunuzu Aile hekiminizden ücretsiz alabilirsiniz ya da Özel hastane, klinik veya tek tabip ten 2022 yılı sağlık raporu ücreti her kurum için değişiklik gösterebilir ancak ortalama 200 TL arasında değişiklik gösterebilir.

İş Makineleri Bekoloder Kepçe Operatörlük Sertifikasını G sınıfı Ehliyete dönüştürmek için 2022 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden belirlenen G Sınıfı Sürücü Belgesi Harcı 1863,70TL.

Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden belirlenen 2022 yılı Beko loder ehliyet Kart Ücreti olarak 280 TL

Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı’na hizmet bedeli Vakıf Payı olarak 65 TL ödemeniz gerekecektir

Bekoloder ehliyeti, Bekoloder kursu,Kanal kazıcı yükleyici, İstanbul, Güngören, Esenyurt, Avcılar, Hadımköy, Bağcılar, Arnavutköy, Beylikdüzü