Bekoloder ehliyeti ücreti

2019 yılı Bekoloder ehliyeti ücreti

2019 yılı içinde Beko loder ehliyeti Kepçe operatörlük Ehliyeti almak istiyorsanız kaç para masraf yapmanız gerekecek ne kadar ücret ödeyeceksiniz, Beko loder ehliyeti için Doğru tercih  Olcay Bekoloder ehliyeti Kursu olsun.

Beko loder Ehliyeti Kurs Ücreti Kursumuzu Arayınız
Beko loder Ehliyeti Evrakları ve Sağlık Raporu Yaklaşık 100 TL
Beko loder Belgesi Sınav Ücreti 100 TL
G Sınıfı Ehliyet Harcı 1023 TL
Beko loder Ehliyeti Kartı Ücreti 165 TL
Polis Vakfı Bağış Payı 31 TL

Kanal kazıcı yükleyici Bekoloder ehliyeti almak için

2019 yılında Bekoloder Belgesi  sertifikası almak için gerekli başvuru evraklarını hazırlamalısınız.

İstanbul Avrupa yakasında Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Bekoloder Kursuna başvuru yapıp

Beko loder ehliyeti almak için Olcay Beko loder ehliyeti Kursumuzda teorik ve uygulamalı Kanal kazıcı yükleyici Kepçe Beko loder eğitimi almanız gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yapacağı önce Teorik , Sözlü ve Uygulamalı Bekoloder Sınavına girmeniz gerekiyor. Teorik sınavdan başarılı olan Bekoloder operatörü adayları aynı gün Sözlü ve uygulamalı Beko loder kullanma sınavına girip

Beko loder ehliyeti Sınavlarında başarılı olduktan sonra Milli Eğitim den onaylı Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.
Kanal kazıcı yükleyici Kepçe Bekoloder belgenizi ehliyete çevirmeniz gerekiyorsa ( Karayolunda kullanılan lastik tekerlekli iş makineleri için mecburidir)

2019 yılında operatör sertifikası, sürücü sertifikasını ehliyete işletmek için Tercih edeceğiniz her hangi bir Nüfus Müdürlüğünden randevu alarak. Bekoloder Operatörlük sertifikanızı Beko loder ehliyeti ne ( G sınıfı sürücü belgesi ) ( Beko loder ehliyeti kodu: 105-02 dır ) çevirmek için yapacağınız masraf tutarları ise aşağıdadır.

İş Makineleri sürücü belgesi ehliyet kod tablosu

Kazıcı Yükleyici bekoloder Ehliyeti

Örnek Sürücü Belgesi

kazıcı yükleyici ehliyeti, kanal kazıcı ehliyeti, kepçe ehliyeti, g sınıfı ehliyet

2019 yılı Beko loder ehliyeti sertifikasının maliyeti kaç paradır

Beko loder ehliyeti fiyatları için İstanbul Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Kursu muzu arayıp bilgi alabilirsiniz..

Beko loder belgesi Kurs ücretinin haricindeki masraflar

2019 İş Makineleri Operatörlük Sınavı Milli Eğitim tarafından yapıldığı için Yazılı ve Uygulama sınav ücreti tek olup 2019 yılı sınav ücreti 100 TL dir.

Sağlık Raporunuzu Aile hekiminizden ücretsiz alabilirsiniz ya da Özel hastane, klinik veya tek tabip ten 2018 yılı sağlık raporu ücreti her kurum için değişiklik gösterebilir ancak ortalama 70 – 100 TL arasında değişiklik gösterebilir.

İş Makineleri Bekoloder Operatörlük Sertifikasını G sınıfı Ehliyete dönüştürmek için 2019 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden belirlenen 2019 yılı G Sınıfı Sürücü Belgesi Harcı 1023 TL.

2019 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden belirlenen 2019 yılı Beko loder ehliyet Kart Ücreti olarak 165 TL

2019 yılı Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı’na hizmet bedeli Vakıf Payı olarak 31TL ödemeniz gerekecektir

Bekoloder ehliyeti, Bekoloder kursu,Kanal kazıcı yükleyici, İstanbul, Güngören, Esenyurt, Avcılar, Hadımköy, Bağcılar, Arnavutköy, Beylikdüzü