Mayıs 2019 İş makineleri sınavı için son başvuru tarihi ve şartları

Nisan 2019 tarihi İş makinası operatörlük ehliyeti eğitimlerini için son başvuru tarihleri, gerekli belgeler, şartlar 2019 İş makinası ehliyeti ücretleri ve daha fazlası hakkında bilgiler.

Forklift ehliyeti, Kule vinç belgesi, beko loder, ekskavatör, sepetli vinç platform, manlift, mobil vinç operatör ehliyeti için Nisan 2019 tarihinde başvuru kayıt şartları ve son başvuru tarihi yaş şartı nedir? 

  • 2019 Nisan İş makinası ehliyeti dönem açılışına 14 Nisan 2001 doğumlular ve yaşını daha önce doldurmuş olanlar başvuru yapabilirler. ( 18 yaşı bitirip 19 dan gün almak şartı )
  • 2019 Nisan İş makinası eğitimlerine başvuru evrakları
  • 2019 Nisan İş makinası ehliyeti kayıt için son başvuru tarihi İş makinası ehliyeti kayıt tarihi 14 Nisan 2019 mesai bitimidir.
  • Nisan 2019 tarihinde kayıt olanlar için İş makinası operatörlük belgesi sınavı ücretinin yatırılabilmesi için son gün İş makinası sınavından 1 hafta öncesidir.
  • 14 Nisan 2019 tarihine kadar kayıt olamayanlar için bir sonraki İş makinası ehliyeti başvuru tarihi 14 Mayıs 2019 İş makinası ehliyeti başvuru için son gündür.
  • Nisan 2019 İş makinası ehliyeti dönem açılışına kayıt olup Mayıs 2019 de yapılacak sınavlara girenlerin iş makinası sınav sonuçları aynı gün açıklanacaktır.
  • 2019 Nisan İş makinası ehliyeti eğitimlerine katılıp 2019 Mayıs da yapılacak sınavlarda başarılı olanların İş makinası sertifikaları en erken zamanda hazırlanıp teslim edilecektir.

2019 Nisan İş makinası ehliyeti dönem açılışının Mayıs 2019 de yapılacak  sınavlarında başarısız olan ve yeni başvuracak adayların sınavı bir sonraki ay haziran 2019 İş makinası ehliyet sınavında olacaktır.

2019 Yılı Nisan dönem açılışının Mayıs 2019 de yapılacak sınavında İş makinası ehliyeti operatörlük belgesi almaya hak kazananlar. İş makinelerini  kullanabilirler. İş makinası belgesini G sınıfı ehliyet olarak sürücü belgesine işletilmesi il ilgili olarak diğer sayfalarımıza bakabilrisiniz.

İş makinası operatörü sertifikası ücretlerini merak ediyorsanız aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz

2019 yılı İş makinası ehliyeti masrafları ücretleri  

İş makineleri Sürücü Belgesi ehliyet kodlarını öğrenmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

 G sınıfı iş makineleri ehliyet kodları nedir ?

 

 Olcay İş Makineleri Kursumuzda Vermiş olduğumuz diğer operatörlük belgeleri .

Kaldırma – Yükleme – İstifleme ( Kule Vinç ehliyeti ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kaldırma – Yükleme ( Mobil Vinç belgesi ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kaldırma, Taşıma Raylı Sistem Köprülü Vinci ( Tavan Vinci belgesi ) Operatörü Eğitimi
Kaldırma Yükleme ( Personel ve Yük Yükseltici belgesi ) Operatörü Eğitimi
Kaldırma-Yükleme( Forklift belgesi ) Operatörü Eğitimi
Kazıma ve Yükleme ( Ekskavatör belgesi ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kazıma ve Yükleme ( Kanal Kazıyıcı ( Beko Loder belgesi ) ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kazıma ve Yükleme ( Yükleyici (Loder belgesi ) ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
İstanbul Avrupa yakası Güngören, Bağcılar, Bayrampaşa, Başakşehir, İkitelli, Avcılar, Arnavutköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Hadımköy, Büyükçekmece, Silivri, Çatalca bölgeleri İş makinasıkursu