21 Nisan İş makineleri belgesi sınavı

21 Nisan 2019 Forklift ehliyeti ve diğer  İş Makineleri operatörlük sınavı pazar tek gün şeklinde olacak ve Operatörlük kursu adaylarımız 3 aşamalı sınava tabi tutulacaktır.

21 Nisan 2019 İş Makineleri Operatörlük sınavı
Kursta Toplanma Saati
08:00
Operatörlük sınavı başlama saati
09:00
Operatörlük Uygulama Sınavı başlama saati
11:30
Operatörlük Sınav Sonuçları Açıklanma saati
17:00
Operatörlük Sınavı Yapılacak Okul
İş Makineleri Uygulama Sınav Ve eğitim Alanı

Forklift Ehliyeti 21 Nisan 2019 tarihinde yapılacaktır.

Kule vinç belgesi

Sepetli vinç platform ehliyeti

Manlift ve makaslı platform belgesi

Tavan vinci operatörlük belgesi

Bekoloder ehliyeti

Ekskavatör ehliyeti

Mobil vinç ehliyeti 

İş Makineleri Operatörlük sınavı nasıl yapılır, Forklift ehliyeti sınavı nasıl yapılır, İş Makineleri sınavı nerede olacak, İş makineleri sınavında kaç soru çıkıyor, Kule vinç belgesi sınavı nasıl yapılır, Mobil vinç sınavı ve diğer iş makinaları sınavı nasıl yapılmaktadır diye merak ediyorsanız sayfamızı takip edin .

21 Nisan 2019 tarihinde İş Makineleri belgesi sınavı önce Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlemiş olduğu okulda yazılı sınavı yapılacak olup ve aynı gün yazılı sınavdan başarılı olan adaylarımızı Arnavutköy İlçesi Çilingir Köyünde bulunan iş makineleri uygulama alanımıza götürerek 1. aşama sözlü sonra uygulama sınavımız yapılacaktır.

21 Nisan 2019 İş Makineleri Operatörlük belgesi yazılı sınavında 25 adet soru sorulacak olup başarılı olabilmek için en az 18 net alıp 70 alan aday başarılı sayılacaktır.

21 Nisan 2019 İş Makineleri Operatörlük belgeleri uygulama sınavında ise

 

21 Nisan 2019 İş Makinaları sınavı ertesi başarılı olan adayların Operatörlük belgeleri düzenlenip Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilir ve İş Makineleri Operatörlük sertifikaları tarafımıza geldiğinde tarafınıza bilgi verilip alınması sağlanır.

21 Nisan 2019 Tarihli İş Makineleri sınavında Operatörlük belgesi kazananlara aşağıda örnekleri bulunan Milli Eğitimden Onaylı belgeler teslim edilir.

21 Nisan 2019 tarihli operatörlük sınavında lastik tekerlekli operatör sertifikası alan adaylarımız. Operatör belgelerini G sınıfı ehliyet olarak emniyette işletmek isterseniz yapacağınız masrafı ve alacağınız ehliyetin G sınıfı sürücü belgesi kodunu merak ediyorsanız aşağıdaki linkleri tıklayınız.