30 Haziran 2018 İş makineleri sınavı

Haziran 2018 de yapılacak Forklift Ehliyeti Sınavı, Kule vinç belgesi sınavı, Bekoloder ehliyeti sınavı, Sepetli vinç belgesi sınavı, manlift belgesi sınavı, Tavan vinci operatörlük sınavı, Sepetli vinç sınavı, Ekskavatör belgesi sınavı, Mobil vinç ehliyeti sınavı 30 Haziran 2018 tarihlerinde YAPILDI.

30 Haziran 2018 İş Makineleri operatörlük sınavı Cumartesi ve pazar olmak üzere 2 gün şeklinde olacak ve Operatörlük kursu adaylarımız 3 aşamalı sınava tabi tutulacaktır.

İş Makineleri sınavı nasıl yapılır, İş Makinaları sınavı nerede olacak, operatörlük sınavında kaç soru çıkıyor, Forklift sınavı nasıl yapılır, Kule vinç belgesi sınavı nasıl yapılır, Manlift ehliyeti sınavı ve diğer iş makinaları sınavı nasıl yapılmaktadır diye merak ediyorsanız sayfamızı takip edin .

30 Haziran 2018 tarihinde İş Makineleri belgesi sınavı önce Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlemiş olduğu okulda yazılı sınavı yapılacak olup ve aynı gün yazılı sınavdan başarılı olan adaylarımızı Arnavutköy İlçesi Çilingir Köyünde bulunan iş makineleri uygulama alanımıza götürerek sözlü ve uygulama sınavımız YAPILDI.

30 Haziran 2018 Yazılı sınav başlama saati :09:00 ( kursta toplanma saatimiz 8 dir )
30 Haziran 2018 Uygulama ve Sözlü Sınavı başlama saati : 12:00

   30 Haziran 2018 İş Makineleri Operatörlük belgesi yazılı sınavında 25 adet soru sorulacak olup başarılı olabilmek için en az 18 net alıp 70 alan aday başarılı sayılacaktır.

30 Haziran 2018 İş Makineleri Operatörlük belgeleri sözlü sınavı nasıl yapılır

30 Haziran 2018 İş Makineleri Operatörlük belgeleri uygulama sınavında ise

30 Haziran 2018 Kule vinç ehliyeti sınavına giren operatör adayları Eğitim aldıkları Kule vinç ile

30 Haziran 2018 Forklift Ehliyeti Sınavına giren operatör adayları Eğitim aldıkları Forklift ile

30 Haziran 2018 Beko loder sınavına giren operatör adayları Eğitim aldıkları Beko loder ile

30 Haziran 2018 Sepetli vinç ehliyeti sınavı, manlift belgesi sınavına giren operatör adayları Eğitim aldıkları Personel Yükseltici ile

30 Haziran 2018 Tavan vinci belgesi sınavına giren operatör adayları Eğitim aldıkları Tavan Vinci ile

30 Haziran 2018 Ekskavatör belgesi sınavına giren operatör adayları Eğitim aldıkları Ekskavatör ile

30 Haziran 2018 Mobil vinç ehliyeti sınavına giren operatör adayları Eğitim aldıkları Mobil Vinç ile uygulama sınavına gireceklerdir.

30 Haziran 2018 İş Makinaları sınavı ertesi başarılı olan adayların Operatörlük belgeleri düzenlenip Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilir ve İş Makineleri Operatörlük sertifikaları tarafımıza geldiğinde tarafınıza bilgi verilip alınması sağlanır.

30 Haziran 2018 Tarihli İş Makineleri sınavında Operatörlük belgesi kazananlara aşağıda örnekleri bulunan Milli Eğitimden Onaylı belgeler teslim edilir.

30 haziran ve 1 Temmuz 2018 iş makineleri operatör sınavına hazırlanırken sınavda başarılı olmak için daha önceden çıkmış sorulmuş geçmiş iş makinaları sınav soruları ve cevaplarını deneme testlerimizi çözerek hazırlanın.

30 Haziran ve 1 Temmuz 2018 tarihinde yapılan forklift belgesi, kule vinç belgesi, ekskavatör belgesi, tavan vinci operatör belgesi, mobil vinç belgesi, manlift belgesi, seperli vinç platform belgesi, personel yükseltici belgesi ve kazıcı yükleyici beko loder belgesi kepçe ehliyeti için yapılan sınavlarda başarılı olan sertifika almayı hak eden adaylarımızın operatörlük sertifikaları hazırlanmaktadır.

Forklift Belgesi

Kule vinç belgesi

Mobil Vinç Belgesi

Tavan Vinci belgesi

tavan vinci sertifikası, tavan vinci operatörü belgesi, tavan vinci lisansı

Personel Yük yükseltici Manlift belgesi

Beko Loder belgesi

bekoloder operatörlük belgesi, kepçe sertifikası, kazıcı yükleyici belgesi

Ekskavatör belgesi

30 Haziran 2018 tarihli operatörlük sınavında lastik tekerlekli operatör sertifikası alan adaylarımız. Operatör belgelerini G sınıfı ehliyet olarak Nüfus idarelerinde işletmek isterseniz yapacağınızı masraf ve alacağınız ehliyetin G sınıfı sürücü belgesi kodunu merak ediyorsanız aşağıdaki linkleri tıklayınız.

G sınıfı sürücü belgesi masrafı

İş makineleri G sınıfı sürücü belgesi ehliyet kodları