26 ve 27 Mayıs 2018 iş makineleri belgesi sınavı

Mayıs 2018 de yapılacak Forklift Ehliyeti Sınavı, Kule vinç Ehliyeti sınavı, Bekoloder ehliyeti sınavı, Sepetli vinç ehliyeti sınavı, manlift belgesi sınavı, Tavan vinci operatörlük sınavı, Sepetli vinç sınavı, Ekskavatör belgesi sınavı, Mobil vinç ehliyeti sınavı 26-27 mayıs 2018 tarihlerinde YAPILMIŞTIR.

26-27 Mayıs 2018 İş Makineleri operatörlük sınavı Cumartesi ve pazar olmak üzere 2 gün şeklinde olacak ve Operatörlük kursu adaylarımız 2 aşamalı sınava tabi TUTULMUŞLARDIR.

Operatörlük sınavı nasıl yapılır, İş Makineleri sınavı nerede olacak, İş makineleri sınavında kaç soru çıkıyor, Forklift sınavı nasıl yapılır, Kule vinç sınavı nasıl yapılır, Mobil vinç sınavı ve diğer iş makinaları sınavı nasıl yapılmaktadır diye merak ediyorsanız sayfamızı takip edin .

26-27 Mayıs 2018 tarihinde İş Makineleri belgesi sınavı önce Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlemiş olduğu okulda yazılı sınavı yapılacak olup ve aynı gün yazılı sınavdan başarılı olan adaylarımızı Arnavutköy İlçesi Çilingir Köyünde bulunan iş makineleri uygulama alanımıza götürerek uygulama sınavımız YAPILMIŞTIR.

26-27 Mayıs 2018 Yazılı sınav başlama saati :09:00 ( kursta toplanma saatimiz 8 dir )
26-27 Mayıs 2018 Uygulama Sınavı başlama saati : 12:00

26-27 Mayıs 2018 İş Makineleri Operatörlük belgesi yazılı sınavında 40 adet soru sorulacak olup başarılı olabilmek için en az 28 net alıp 70 alan aday başarılı sayılacaktır.

    26-27 Mayıs 2018 İş Makineleri Operatörlük belgeleri uygulama sınavında ise

Kule vinç Belgesi sınavı eğitim alınan Kule vinç ile YAPILMIŞTIR.

Kule vinç sınavı 27 mayıs pazar günü yapılacaktır. Kule vinç sertifikası için girecek adaylar önce yazılı ardında da başarılı olanlar Arnavutköy ilçesi çilingir köyünde bulunan Kule vinç eğitimi alanımızda. Kule vinç eğitiminde kullandıkları Kule vincimiz ile sınav GİRMİŞLERDİR.

Forklift Belgesi sınavı eğitim alınan Forklift ile YAPILMIŞTIR.

Forklift sınavı 26 ve 27 Mayıs Cumartesi ve Pazar günü yapılacaktır. Forklift sertifikası için sınava girecek adaylar önce yazılı ardında da başarılı olanlar Arnavutköy ilçesi Çilingir köyünde bulunan Forklift eğitimi alanımızda. Forklift eğitiminde kullandıkları Forkliftlerimiz ile sınava GİRMİŞLERDİR.

Sepetli vinç ehliyeti sınavı eğitim alınan Sepetli vinç ile YAPILMIŞTIR.

Personel Yükseltici Sepetli Vinç manlift sınavı 26 ve 27 Mayıs Cumartesi ve Pazar günü yapılacaktır. Personel Yükseltici Sepetli Vinç manlift sertifikası için sınava girecek adaylar önce yazılı ardında da başarılı olanlar Arnavutköy ilçesi Çilingir köyünde bulunan Personel Yükseltici Sepetli Vinç manlift eğitimi alanımızda. Personel Yükseltici Sepetli Vinç manlift eğitiminde kullandıkları Sepetli Vincimiz ile sınava GİRMİŞLERDİR.

Bekoloder Belgesi sınavı eğitim alınan Beko loder ile YAPILMIŞTIR.

Kazıcı Yükleyici Beko Loder sınavı 26 Mayıs Cumartesi günü yapılacaktır. Kazıcı Yükleyici Beko Loder sertifikası için sınava girecek adaylar önce yazılı ardında da başarılı olanlar Arnavutköy ilçesi Çilingir köyünde bulunan Kazıcı Yükleyici Beko Loder eğitimi alanımızda. Kazıcı Yükleyici Beko Loder eğitiminde kullandıkları Kazıcı Yükleyici Beko Loderimiz ile sınava GİRMİŞLERDİR.

Manlift belgesi sınavı eğitim alınan Manlift yapılacaktır.

Tavan vinci Belgesi sınavı eğitim alınan Tavan vinci ile YAPILMIŞTIR

Tavan Vinci sınavı 27 Mayıs Pazar günü yapılacaktır. Tavan Vinci sertifikası için sınava girecek adaylar önce yazılı ardında da başarılı olanlar Arnavutköy ilçesi Çilingir köyünde bulunan Tavan Vinci eğitimi alanımızda. Tavan Vinci eğitiminde kullandıkları Tavan Vincimiz ile sınava GİRMİŞLERDİR.

Ekskavatör belgesi sınavı eğitim alınan Ekskavatör YAPILMIŞTIR

Ekskavatör sınavı 26 Mayıs Cumartesi günü yapılacaktır. Ekskavatör sertifikası için sınava girecek adaylar önce yazılı ardında da başarılı olanlar Arnavutköy ilçesi Çilingir köyünde bulunan Ekskavatör eğitimi alanımızda. Ekskavatör eğitiminde kullandıkları Ekskavatörümüz ile sınava GİRMİŞLERDİR

Mobil vinç Belgesi sınavı eğitim alınan Mobil vinç YAPILMIŞTIR

Mobil Vinç sınavı 26 Mayıs Cumartesi günü yapılacaktır. Mobil Vinç sertifikası için sınava girecek adaylar önce yazılı ardında da başarılı olanlar Arnavutköy ilçesi Çilingir köyünde bulunan Mobil Vinç eğitimi alanımızda. Mobil Vinç eğitiminde kullandıkları Mobil Vincimiz ile sınava GİRMİŞLERDİR

26-27 Mayıs 2018 İş Makinaları sınavı ertesi başarılı olan adayların Operatörlük belgeleri düzenlenip Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilir ve İş Makineleri Operatörlük sertifikaları tarafımıza geldiğinde tarafınıza bilgi verilip alınması sağlanır.

26 ve 27 mayıs 2018 tarihinde yapılan forklift belgesi, kule vinç belgesi, ekskavatör belgesi, tavan vinci operatör belgesi, mobil vinç belgesi, manlift belgesi, seperli vinç platform belgesi, personel yükseltici belgesi ve kazıcı yükleyici beko loder belgesi için yapılan sınavlarda başarılı olan sertifika almayı hak eden adaylarımızın operatörlük sertifikaları hazırlanmaktadır.

26-27 Mayıs 2018 Tarihli İş Makineleri sınavında Operatörlük belgesi kazananlara aşağıda örnekleri bulunan Milli Eğitimden Onaylı belgeler teslim edilir.

26-27 Mayıs 2018 tarihli operatörlük sınavında lastik tekerlekli operatör sertifikası alan adaylarımız. Operatör belgelerini G sınıfı ehliyet olarak emniyette işletmek isterseniz yapacağınızı masraf ve alacağınız ehliyetin G sınıfı sürücü belgesi kodunu merak ediyorsanız aşağıdaki linkleri tıklayınız.

G sınıfı sürücü belgesi masrafı

İş makineleri G sınıfı sürücü belgesi ehliyet kodları