Forklift sertifikasını ehliyete işletme ücreti

Forklift ehliyet ücreti, forklift ehliyeti kurs fiyatları 2018 yılı için geçerli olan güncel forklift ehliyet kurs ücretleri için Olcay iş makineleri kursunu arayıp Forklift belgesi portif ehliyeti ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Operatör belgesini ehliyete işletme ücreti 2018

Bu yazımızda Forklift ehliyeti için 2018 yılında Olcay İş Makineleri Kursu na başvuru yapıp gerekli forklift eğitimlerini alıp Yazılı ve Uygulamalı Forklift sınavlarına katıldıktan sonra başarılı olup Forklift operatör sertifikası almaya hak kazandıktan sonra

Forklift sertifikasını G sınıfı ehliyet olarak Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Nüfus Müdürlüklerinde Ehliyete işletmeniz için yapmanız gereken ehliyete işletme ücreti tablo halinde aşağıda açıklanmıştır.

Kepçe Beko Loder Loder Ekskavatör Paletli Lastik Tekerlekli Yükleyici Ehliyeti fiyatı, Tavan Vinci Operatörlük Kursu Fiyatı, Manlift Operatörlük Belgesi Fiyatı

2018 Yılı Forklift sertifikasını ehliyete işletme ücreti

G sınıfı ehliyet işletme ücreti

İş Makineleri operatörlük sertifikası İş makinası kullanma yetki belgesi alan bir operatör Lastik tekerlekli sertifikasında yazıyor ise ehliyete G sınıfı olarak çevirebilir. Aşağıdaki tabloda Forklift operatör belgesi için ehliyete işletme masrafı çıkartılmıştır.

Tüm Lastik Tekerlekli İş makinelerinin operatörlük belgesini ehliyete G sınıfı Olarak çevirme masrafı aynıdır.

G sınıfı ehliyet maliye harcı

2018 Yılı için G sınıfı ehliyet maliye harcı 827 TL dir.

Forklift Sertifikası G Sınıfı Ehliyet Harcı 827,00 TL
Forklift Sertifikası Kart Ücreti 134,00 TL
Forklift Ehliyeti için Polis Vakfına bağış Hizmet bedeli 25,00 TL
Forklift Ehliyet Toplam Masrafı 986 TL

Nüfus müdürlüğü ehliyet randevu alma

Operatörlük belgesini Ehliyete sürücü belgesine işletmek için Nüfus Müdürlüklerinden ehliyet randevusu almanız gerekmektedir. Aşağıdaki linki tıklayıp Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü randevu sisteminden gerekli bilgileri girip ehliyet sürücü belgesi için randevu alabilirsiniz.

Sürücü Belgesi Ehliyet Randevusu alma