Forklift sertifikasını ehliyete işletme ücreti

Forklift ehliyet ücreti, forklift ehliyeti kurs fiyatları 2019 yılı için geçerli olan güncel forklift ehliyet kurs ücretleri için Olcay iş makineleri kursunu arayıp Forklift belgesi portif ehliyeti ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Forklift sertifikasını ehliyete işletme ücreti 2019

Forklift Ehliyeti G Ehliyet Harcı 1023 TL
Forklift Ehliyeti G Ehliyet Kart Ücreti 165 TL
Polis Vakfı Bağış Payı 31 TL
2019 yılı toplam Forklift belgesi ehliyete çevirme ücreti 1219 TL

Operatör belgesini ehliyete işletme ücreti 2019

 

Bu yazımızda Forklift ehliyeti için 2019 yılında Olcay İş Makineleri Kursu na başvuru yapıp gerekli forklift eğitimlerini alıp Yazılı ve Uygulamalı Forklift sınavlarına katıldıktan sonra başarılı olup Forklift operatör sertifikası almaya hak kazandıktan sonra

Forklift sertifikasını G sınıfı ehliyet olarak Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Nüfus Müdürlüklerinde Ehliyete işletmeniz için yapmanız gereken ehliyete işletme ücreti tablo halinde aşağıda açıklanmıştır.

Kepçe Beko Loder Loder Ekskavatör Paletli Lastik Tekerlekli Yükleyici Ehliyeti fiyatı, Tavan Vinci Operatörlük Kursu Fiyatı, Manlift Operatörlük Belgesi Fiyatı

2019 Yılı Forklift sertifikasını ehliyete işletme ücreti

G sınıfı ehliyet işletme ücreti

İş Makineleri operatörlük sertifikası İş makinası kullanma yetki belgesi alan bir operatör Lastik tekerlekli sertifikasında yazıyor ise ehliyete G sınıfı olarak çevirebilir. Aşağıdaki tabloda Forklift operatör belgesi için ehliyete işletme masrafı çıkartılmıştır.

Tüm Lastik Tekerlekli İş makinelerinin operatörlük belgesini ehliyete G sınıfı Olarak çevirme masrafı aynıdır.

G sınıfı ehliyet maliye harcı

2019 Yılı için G sınıfı ehliyet maliye harcı 1023 TL dir.

Nüfus müdürlüğü ehliyet randevu alma

Operatörlük belgesini Ehliyete sürücü belgesine işletmek için Nüfus Müdürlüklerinden ehliyet randevusu almanız gerekmektedir. Aşağıdaki linki tıklayıp Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü randevu sisteminden gerekli bilgileri girip ehliyet sürücü belgesi için randevu alabilirsiniz.

Sürücü Belgesi Ehliyet Randevusu alma