Elektrikli Transpalet Ehliyeti fiyatları

Elektrikli Transpalet ehliyeti kursu fiyatları 2021; 600 lira civarında olup ayrıca 110 TL sınav ücreti bulunmaktadır. yazılı ve Uygulama sınavı için tek sınav ücreti alınmaktadır.

Elektrikli Akülü Transpalet ehliyeti ücreti; Elektrikli trans palet ehliyeti 2021 yılı içinde kurs ücreti 600 Lira olarak belirlenmiş olup Yıl sonuna kadar bu fiyat uygulanacaktır. Sınav ücreti 120 TL dir. Başka ek bir ücret talep edilmeyecektir. Elektrikli şarjlı trans palet iş makinesi operatörü belgesi kurs ücreti ve hazırlanacak evraklar ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Elektrikli Transpaletler akülü şarjlı yaya kumandalı olup manuel olarak kullanılan türleri de vardır. Manuel olarak kullanılanlar için operatör belgesine ihtiyaç yoktur.

İlk defa Elektrikli Transpalet İş makinesi için sınavına girişte uygulama ve yazılı sınav ücreti 120 TL’dir. Tek sınav ücretidir ayrı ayrı sınav ücreti ödenmez.

Akülü Elektrikli Trans Palet sınavlarında Kalmanız durumunda ise tekrar sınava girebilmek için yine 2021 yılı için geçerli olan 120 TL Elektrikli Transpalet sınav ücreti ödersiniz.

Fiyat ve maliyet açısından En önemli maddelerden biride Akülü şarjlı Trans palet operatörü belgesi eğitimi için ayrıca bir ücret talep edilip edilmeyeceğidir. Olcay İş Makineleri Kursumuzda verilen eğitimlerde hiç bir şekilde kurs ücreti haricinde bir ücret talep edilmez. Ancak kişi kendi isteği ile Elektrikli Transpalet ile özel ders almak isterse ayrıca özel ders belli bir ücret karşolığında verilmektedir.

Elektrikli transpalet operatör belgesi alacak olan adayların bir takımda evraklar hazırlamaları ve İş makinesi kursuna kayda gelirken Diploma aslı, 1 adet fotoğraf, savcılık temiz kağıdı ve Sürücü olur sağlık raporu ile başvuru yapması gerekmektedir.