Elektrikli Transpalet Ehliyeti fiyatları

Elektrikli Transpalet ehliyeti kursu fiyatları 2020; 450 ile 500 lira civarında olup ayrıca 110 TL sınav ücreti bulunmaktadır. yazılı ve Uygulama sınavı için tek sınav ücreti alınmaktadır.

Elektrikli Akülü Transpalet ehliyeti ücreti; Elektrikli trans palet ehliyeti 2020 yılı içinde kurs ücreti 450-500 Lira aralığında olup Sınav ücreti olarak ta 110 TL. Elektrikli şarjlı trans palet iş makinesi operatörü belgesi kurs ücreti ve hazırlanacak evraklar ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Elektrikli Transpaletler akülü şarjlı yaya kumandalı olup manuel olarak kullanılan türleri de vardır. Manuel olarak kullanılanlar için operatör belgesine ihtiyaç yoktur.

2020 Yılı Elektrikli trans palet ehliyeti fiyatı kurs ücreti; Her şey dahil 2020 yılında kurs ücreti olarak 450 ile 500 Tl arasında olup 110 TL de sınav ücreti vardır. Elektrikli Transpalet operatör belgesini Sürücü belgesine G sınıfı işletmeye gerek olmadığından maliyet olarak başka bir masrafınız olmayacaktır.

İlk defa Elektrikli Transpalet İş makinesi için sınavına girişte uygulama ve yazılı sınav ücreti 110 TL’dir. Tek sınav ücretidir ayrı ayrı sınav ücreti ödenmez.

Akülü Elektrikli Trans Palet sınavlarında Kalmanız durumunda ise tekrar sınava girebilmek için yine 2020 yılı için geçerli olan 110 TL Elektrikli Transpalet sınav ücreti ödersiniz.

Fiyat ve maliyet açısından En önemli maddelerden biride Akülü şarjlı Trans palet operatörü belgesi eğitimi için ayrıca bir ücret talep edilip edilmeyeceğidir. Olcay İş Makineleri Kursumuzda verilen eğitimlerde hiç bir şekilde kurs ücreti haricinde bir ücret talep edilmez. Ancak kişi kendi isteği ile Elektrikli Transpalet ile özel ders almak isterse ayrıca özel ders belli bir ücret karşolığında verilmektedir.