Elektrikli Akülü Transpalet Ehliyeti fiyatları

Elektrikli Transpalet ehliyeti kursu fiyatları 2022; 1500 lira civarında olup ayrıca 140 TL sınav ücreti bulunmaktadır. yazılı ve Uygulama sınavı için tek sınav ücreti alınmaktadır.

Elektrikli Akülü Transpalet ehliyeti ücreti; Elektrikli trans palet ehliyeti 2022 yılı içinde kurs ücreti 1500 Lira olarak belirlenmiş olup bundan dolayı Yıl sonuna kadar bu fiyatın uygulanma kararı alınmıştır.
2022 yılı Sınav ücreti bundan böyle 140 TL dir.
Kurs ücreti sınav ücreti haricinde Başka ek bir ücret talep edilmeyecektir.
Elektrikli şarjlı trans palet iş makinesi operatörü belgesi kurs ücreti ve hazırlanacak evraklar ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

İş makinesi ehliyeti fiyatları aynımı; Tüm iş makinesi ehliyeti fiyatları aynı olmayıp farklılık gösterebilir Örneğin Forklift ehliyeti ücreti ile Elektrikli transpalet operatör belgesi ücreti aynı değildir. 2022 yılı forklift ehliyeti ücreti 2500 TL olarak belirlenmiştir.

Elektrikli Transpaletler akülü şarjlı yaya kumandalı olup manuel olarak kullanılan türleri de vardır. Manuel olarak kullanılanlar için operatör belgesine ihtiyaç yoktur.

Elektrikli transpalet sınav ücreti

İlk defa Elektrikli Transpalet İş makinesi için sınavına girişte uygulama ve yazılı sınav ücreti 140 TL’dir. Tek sınav ücretidir ayrı ayrı sınav ücreti ödenmez.

Akülü Elektrikli Trans Palet sınavlarında Kalmanız durumunda ise tekrar sınava girebilmek için yine 2022 yılı için geçerli olan 140 TL Elektrikli Transpalet sınav ücreti ödersiniz. Sınav ücreti haricinde bir ücret talep edilmez.

Fiyat ve maliyet açısından En önemli maddelerden biride Akülü şarjlı Trans palet operatörü belgesi eğitimi için ayrıca bir ücret talep edilip edilmeyeceğidir. Olcay İş Makineleri Kursumuzda verilen eğitimlerde hiç bir şekilde kurs ücreti haricinde bir talebimiz olmaz.
Ancak kişi kendi isteği ile Elektrikli Transpalet ile özel ders almak isterse ayrıca özel dersi belli bir ücret karşılığında alabilmektedir.

Elektrikli transpalet kayıt evrakları

Elektrikli transpalet operatör belgesi alacak olan adayların bir takımda evraklar hazırlamaları ve İş makinesi kursuna kayda gelirken Diploma aslı, 1 adet fotoğraf, savcılık temiz kağıdı ve Sürücü olur sağlık raporu ile başvuru yapması gerekmektedir.

Elektrikli transpalet operatörlük belgesi için İş makinesi kursuna kayıt yaptırdıktan sonra, ilk olarak teorik eğitimlere tabi tutulursunuz.

Teorik eğitimler bittikten sonra uygulama eğitimi dediğimiz transpalet kullanma öğrenme eğitimleriniz başlar böylelikle teorik ve uygulama eğitimleriniz tamamlanmış olur.
Eğitimi tamamlanan kursiyerler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen sınav tarihinde sınava alınır.

Elektrikli transpalet sınav aşamaları

Teorik ve uygulama sınavı aynı gün yapılır. Sınav Sabahı ilk olarak teorik sınav olur sonuçlar sınav bitimini takiben yarım saat içinde açıklanır ve başarılı olan kursiyerler uygulama sınavına alınmak için hazırlanır.

Uygulama sınavı ise iki aşamadan oluşmaktadır. Öncelikle 10 sorudan oluşan sözlü sınav yapılır sözlüden başarılı olan aday Akülü elektrikli transpalet ile uygulama sınavına tabi tutulur sonuçta uygulamada da başarılı olan aday belge almaya hak kazanır.