7 ve 8 Nisan 2018 operatörlük belgesi sınavları

7 ve 8 Nisan 2018 operatörlük belgesi sınavları

Kule vinç Belgesi sınavı, Forklift Belgesi Sınavı, Sepetli vinç ehliyeti sınavı, Bekoloder Belgesi sınavı, manlift belgesi sınavı, Tavan vinci Belgesi operatörlük sınavı, Sepetli vinç sınavı, Ekskavatör belgesi sınavı, Mobil vinç Belgesi sınavı 7 ve 8 Nisan 2018 tarihinde Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi.

7 ve 8 Nisan 2018 İş Makineleri operatörlük Belgesi sınavı Cumartesi ve pazar olmak üzere 2 gün şeklinde olacak ve Operatörlük Belgesi kursu adaylarımız 2 aşamalı sınava tabi tutukdular.

Operatörlük Belgesi sınavı nasıl yapılır, İş Makineleri sertifika sınavı nerede olacak, İş makineleri Belgesi sınavında kaç soru çıkıyor, Forklift Belgesi sınavı nasıl yapılır, Kule vinç ehliyeti sınavı nasıl yapılır, Mobil vinç sınavı ve diğer iş makinaları operatörlük sınavı nasıl yapılmaktadır diye merak ediyorsanız sayfamızı takip edin.

7 ve 8 Nisan 2018 tarihinde İş Makineleri operatörlük belgesi sınavı önce Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlemiş olduğu okulda yazılı sınavı yapılacak olup ve aynı gün yazılı sınavdan başarılı olan adaylarımızı Arnavutköy İlçesi Çilingir Köyünde bulunan iş makineleri uygulama alanımıza götürerek uygulama sınavımız yapılacaktır.

7 ve 8 Nisan 2018 Yazılı sınav başlama saati :09:00 ( kursta toplanma saatimiz 8 dir )
7 ve 8 Nisan 2018 Uygulama Sınavı başlama saati : 12:00

7 ve 8 Nisan 2018 İş Makineleri Operatörlük belgesi yazılı sınavında 40 adet soru sorulacak olup başarılı olabilmek için en az 28 net alıp 70 alan aday başarılı sayılacaktır.

7 ve 8 Nisan 2018 İş Makineleri Operatörlük belgeleri uygulama sınavında ise

Kule vinç Belgesi sınavı eğitim alınan Kule vinç yapıldı.

Forklift Belgesi sınavı eğitim alınan Forklift yapıldı.

Sepetli vinç ehliyeti sınavı eğitim alınan Sepetli vinç yapıldı.

Bekoloder Belgesi sınavı eğitim alınan Bekoloder yapıldı.

Manlift belgesi sınavı eğitim alınan Manlift yapıldı.

Tavan vinci Belgesi sınavı eğitim alınan Tavan vinci yapıldı.

Ekskavatör belgesi sınavı eğitim alınan Ekskavatör yapıldı.

Mobil vinç Belgesi sınavı eğitim alınan Mobil vinç yapılacaktır