2018 Kazıcı Yükleyici Sınav ve Başvuru Tarihleri

2018 Kazıcı Yükleyici Sınav ve Başvuru Tarihleri

2018 yılı Kazıcı Yükleyici sınav tarihleri belli oldu. 2018 yılında yapılacak Kazıcı Yükleyici ehliyeti sınavları Merkezi sistem ile yapılmadığından İl ve İlçelere bölgelere göre değişiklik gösterebiliyor. Olcay İş makineleri kursu olarak her ay düzenli olarak operatörlük sınavı yapmaktayız. Net sınav tarihi için kursumuz ile irtibata geçebilirsiniz.

2018 yılında Kazıcı Yükleyici ehliyeti sınavlarımız her ay düzenli olarak yapılacaktır. Kazıcı Yükleyici belgesi sahibi olmak için iki aşamalı sınava girmeniz gerekecek. Yazılı ve Uygulamalı olarak yapılacak sınavlarda başarılı olmanız gerekiyor.

2018 yılının ilk Kazıcı Yükleyici sınavı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 3 ve 4 Şubat 2018 tarihlerinde Cumartesi Pazar iki gün olarak yapılacaktır.

1. 3- 4 Şubat 2018 Kazıcı Yükleyici kursu sınav tarihi
2. 17-18 Şubat 2018 Kazıcı Yükleyici kursu sınav tarihi
3. ….. Mart 2018 Kazıcı Yükleyici kursu sınav tarihi
4. ….. Nisan 2018 Kazıcı Yükleyici kursu sınav tarihi
5. ….. Mayıs 2018 Kazıcı Yükleyici kursu sınav tarihi
6. ….. Haziran 2018 Kazıcı Yükleyici kursu sınav tarihi
7. ….. Temmuz 2018 Kazıcı Yükleyici kursu sınav tarihi
8. ….. Ağustos 2018 Kazıcı Yükleyici kursu sınav tarihi
9. ….. Eylül 2018 Kazıcı Yükleyici kursu sınav tarihi
10. ….. Ekim 2018 Kazıcı Yükleyici kursu sınav tarihi
11. ….. Kasım 2018 Kazıcı Yükleyici kursu sınav tarihi
12. ….. Aralık 2018 Kazıcı Yükleyici kursu sınav tarihi

Kazıcı Yükleyici operatörlük belgesi sınavları süreci
Kazıcı Yükleyici ehliyeti sınavı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlemiş olduğu okulda teorik sınavı yapılacaktır aynı gün yazılı sınavdan başarılı olan adaylarımız Arnavutköy İlçesi Çilingir Köyünde bulunan iş makineleri uygulama alanımıza götürülerek uygulama sınavımız yapılacaktır.

Yazılı sınav başlama saati : 09:00 ( Ancak kursta toplanma saatimiz 8 dir )
Uygulama Sınavı başlama saati : 12:00
Kazıcı Yükleyici Operatörlük belgesi yazılı sınavında 40 tane soru sorulacak olup başarılı olabilmek için en az 28 net cevaplayıp 70 puan almanız gerekmektedir.
Kazıcı Yükleyici Operatörlük belgeleri uygulama sınavında ise Kazıcı Yükleyici ehliyeti alacak olanlar Çukurova marka Kazıcı Yükleyici Bekoloderimiz ile uygulama sınavına gireceklerdir.
Kazıcı Yükleyici sınavından başarılı olan adayların Kazıcı Yükleyici belgeleri düzenlenip ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilir ve Kazıcı Yükleyici Operatörlük belgeleri tarafımıza geldiğinde tarafınıza bilgi verilip alınması sağlanır.
Kazıcı Yükleyici belgesi kazananlara aşağıda örnekleri bulunan Milli Eğitimden Onaylı Kazıcı Yükleyici sertifikası teslim edilir..

Olcay İş Makineleri Kazıcı Yükleyici kursu olarak her ay Kazıcı Yükleyici ehliyeti, Mobil Vinç belgesi, manlift ehliyeti, sepetli vinç ehliyeti, Kazıcı Yükleyici ehliyeti, ekskavatör belgesi, loder yükleyici ehliyeti, Kule vinç ehliyeti, menlift belgesi ve raylı sistem tavan vinci operatör belgesi sınavlarımız yapılmaktadır.

Kazıcı Yükleyici Belgesi almak için gerekli olan evraklar nelerdir

1-Diploma
2-Sağlık raporu
3-Savcılık Temiz kağıdı
4-2 Adet fotoğraf
Kazıcı Yükleyici Sınavlarında başarılı olup sertifikasını alanlar belgeyi ehliyete işletmek isterlerse alacakları ehliyet aşağıdaki gibi olacaktır.
Kazıcı Yükleyici ehliyet kodu: 105-02

kazıcı yükleyici ehliyeti, kanal kazıcı ehliyeti, kepçe ehliyeti, g sınıfı ehliyet