2018 yılı Bekoloder ehliyeti ücreti

2018 yılı içinde Beko loder ehliyeti almak istiyorsanız kaç para masraf yapmanız gerekecek, Beko loder ehliyeti için Doğru tercih  Olcay Bekoloder ehliyeti Kursu olsun.

Kanal kazıcı yükleyici Bekoloder ehliyeti almak için;
2018 yılında Bekoloder Belgesi  sertifikası almak için gerekli başvuru evraklarını hazırlamalısınız.

İstanbul Avrupa yakasında Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Bekoloder Kursuna başvuru yapıp

Beko loder ehliyeti almak için Olcay Beko loder ehliyeti Kursumuzda teorik ve uygulamalı Kanal kazıcı yükleyici Kepçe Bekoloder eğitimi almanız gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yapacağı önce Teorik ve Uygulamalı Bekoloder Sınavına girmeniz gerekiyor. Teorik sınavdan başarılı olan Bekoloder operatörü adayları aynı gün uygulamalı Bekoloder kullanma sınavına girip

Beko loder ehliyeti Sınavlarında başarılı olduktan sonra Milli Eğitim den onaylı Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.
Kanal kazıcı yükleyici Kepçe Bekoloder belgenizi ehliyete çevirmeniz gerekiyorsa ( Karayolunda kullanılan lastik tekerlekli iş makineleri için mecburidir)

2018 yılında operatör sertifikası, sürücü sertifikasını ehliyete işletmek için Tercih edeceğiniz her hangi bir Emniyet müdürlüğü Trafik Tescil Müdürlüğünden randevu alarak. Bekoloder Operatörlük sertifikanızı Beko loder ehliyeti ne ( G sınıfı sürücü belgesi ) ( Beko loder ehliyeti kodu: 105-02 dır ) çevirmek için yapacağınız masraf tutarları ise aşağıdadır.

İş Makineleri sürücü belgesi ehliyet kod tablosu

Örnek Kazıcı Yükleyici bekoloder Ehliyeti

kazıcı yükleyici ehliyeti, kanal kazıcı ehliyeti, kepçe ehliyeti, g sınıfı ehliyet

2018 yılı Beko loder ehliyeti sertifikasının maliyeti ne kadardır…
Beko loder ehliyeti fiyatları için İstanbul Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Kursu muzu arayıp bilgi alabilirsiniz..

Bekoloder belgesi Kurs ücretinin haricindeki masraflar;

2018 İş Makineleri Operatörlük Sınavı Milli Eğitim tarafından yapıldığı için Yazılı ve Uygulama sınav ücreti tek olup 2018 yılı sınav ücreti 80 TL dir.

Sağlık Raporunuzu Aile hekiminizden ücretsiz alabilirsiniz ya da Özel hastane, klinik veya tek tabip ten 2018 yılı sağlık raporu ücreti her kurum için değişiklik gösterebilir ancak ortalama 50 – 100 TL arasında değişiklik gösterebilir.
kazıcı yükleyici belgesi, kanal kazıcı yükleyici, kepçe ehliyeti, kepçe belgesi, bekoloder ehliyeti
İş Makineleri Bekoloder Operatörlük Sertifikasını G sınıfı Ehliyete dönüştürmek için 2018 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden belirlenen 2018 yılı G Sınıfı Sürücü Belgesi Harcı 827 TL.

2018 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden belirlenen 2018 yılı Beko loder ehliyet Kart Ücreti olarak 134 TL

2018 yılı Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı’na hizmet bedeli Vakıf Payı olarak 25 TL ödemeniz gerekecektir

Bekoloder ehliyeti, Bekoloder kursu,Kanal kazıcı yükleyici, İstanbul, Güngören, Esenyurt, Avcılar, Hadımköy, Bağcılar, Arnavutköy, Beylikdüzü